Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yardım İsteme Amaçlı Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!!!

YazarMesaj
Cat
GamePowerYönetici
GamePowerYönetici
Cat

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/05/10
Yaş Yaş : 23
Nerden Nerden : İzmir

Yardım İsteme Amaçlı Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!!! Empty
MesajKonu: Yardım İsteme Amaçlı Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!!!   Yardım İsteme Amaçlı Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 2:04 pm

Sevgili arkadaşlar,

Son zamanlarda yardım istemek amaçlı açılan konularda uygun başlık olmaması dolayısıyla sık sık açılan konular kapanmakta ve sorun yaşayanlar gerekli yardımı alamamaktadır.Sorunu açıklayıcı başlıklar olmamasından dolayı bir çok önemli sorunu barındıran konular kapanmakta ve daha sonra aynı sorundan muzdarip olan üyeler de konunun çöpe gitmesinden dolayı çözüm önerilerinden faydalanamamaktadır...

Bu soruna çözüm getirmek amacıyla yeni bir uygulama başlatıyoruz.Bundan sonra yardım istemek amacıyla konu açmayı düşünen üyeler burada belirtilen kriterlere göre konusunu açmalı ve yardım beklemelidir.Ayrıca site yöneticilerinin de önemli sorunları içeren konuları uygunsuz başlıklar sebebiyle kapatmalarının önüne geçilmiş olacağını düşünüyoruz.Böylece hem yöneticiler hem de üyeler düzenli bir ortamda yardım edip yardım alabilecekler.

UYARI:"Acil","Acil Yardım","Lütfen Yardım","Bi Bakarmısınız","Çok Acil","Yardım Lazım","Yardımmmmmm" şeklindeki başlıklarla açtığınız konular sorgusuz sualsiz ve uyarı yapılmadan kapatılıp çöpe atılacaktır...
http://gamepower.benimforum.org

Yardım İsteme Amaçlı Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konu açmadan Önce Mutlaka OKUYUN!!!